Ponúkame kariéru plnú výziev.
Nikto nerastie v komfortnej zóne.

Food & Product Photographer Praha

Sme spoľahlivým kreatívnym partnerom pre stredné a veľké podniky v strednej Európe. Obsluhujeme tých najnáročnejších jednotlivcov a ich organizácie a tešíme sa ich dlhodobej loyalite. Toto všetko si vyžaduje posúvať naše osobné aj profesionálne limity každý deň o kúsok ďalej. Práca u nás je vždy za komfortnou zónou.

NÁPLŇ PRÁCE
U nás je dobré len to najlepšie, preto vám práca fotografa so zameraním na foodstyling a produktovú fotografiu prinesie tie najväčšie výzvy. Veľké značky budú stáť nad tým, ako poskladáte fotografiu ich výrobku alebo potraviny, aby to nakoniec bola práve vaša fotografia, ktorú zvečnia na svojom obale na export do rôznych častí sveta.
Záleží na každom detaile, fotografovanie a retušovanie musí byť vašou vášňou, inak to nedokážete.
Keď je fotografia hotová, je tu množstvo kvalifikovaných kolegov, ktorí vám pomôžu vyťažiť z nej maximum. Ak však poznáte pokročilú retuš, hneď vás posunieme na inú úroveň. Pošlite nám svoje portfólio a uvidíme.

POŽIADAVKY
Práca s vybavením vo fotoateliéri.
Technické zručnosti, precíznosť a zmysel pre detail.

Primární zameranie: Lesklé a matné kovové povrchy, plastové výrobky, sklo.

Sekundárne zameranie: Znalosť foodstylingu a fotografovania potravín je výhodou, možné zaradenie do iných projektov.

Vyžaduje sa schopnosť pracovať rýchlo a efektívne, systematicky a flexibilne.

Vyžaduje sa vysoká úroveň komunikácie a tímovej práce.

Jazykové znalosti: slovenský alebo český jazyk, vyžaduje sa anglický jazyk.

Adobe Photoshop
Adobe Lightroom
Camera Raw
Windows, MacOS
Canon

PONÚKAME

Príležitosť pracovať pre miestne a svetové značky v jednej z najnáročnejších reklamných agentúr.

Nástup: September – December 2024

MÁM ZÁUJEM O POHOVOR

Mesto: Praha
Forma: Full-time
Plat: od 40000 Kč
Typ: Faktúra
Úroveň: Middle

Aktualizované:
10.4.2024

Máte záujem o spoluprácu? Dajte nám vedieť.